Kontakta oss

Personal

Vill du ha rådgivning kring internationalisering eller digitalisering, eller har du övriga frågor om projektet?

Ylitalo Petra

Petra Ylitalo

Projektledare
Projektkoordinering, marknadsföring mm.
Petra.Ylitalo@novia.fi

+ 358 (0)46 92 15 382 

Capture2

Daniel Nylén

Projektledare
Digital konceptgenerering
daniel.nylen@umu.se

+46 (0)70 33 51 411

Capture3

Oscar Lundberg

Projektforskare
Digital infrastruktur inom byggbranschen
oscar.lundberg@umu.se

+46 (0)70 66 97 051 

 

Rantala Oskar

Oskar Rantala

Projektforskare,
Intressentanalyser
Oskar.J.Rantala@novia.fi

+358 (0)50 47 54 741

kimmo_koivisto

Kimmo Koivisto

Lektor på Novia Yrkeshögskola,
Projektforskare
Avtalsteknik och riskhantering
Kimmo.Koivisto@novia.fi

Mats Gretland

Mats Gretland

Projektforskare,
Certifieringar och gränshinder
Mats.Gretland2@novia.fi

 

tom_lipkin

Tom Lipkin

Lektor på Novia Yrkeshögskola
Projektforskare,
Tekniska innovationer
Tom.Lipkin@novia.fi

Asplund Katrin_4989

Katrin Asplund

Projektforskare,
Koordinering och webbutveckling
Katrin.Asplund@novia.fi