Henkilökunta

Henkilökunta

Haluatko neuvoa kansainvälistymisestä tai onko sinulla muita kysymyksiä hankkeesta?

Ylitalo Petra

Petra Ylitalo

Projektipäällikkö
(Novia Ammattikorkeakoulu)
Hankkeen koordinointi, markkinointi mm.
Petra.Ylitalo@novia.fi
+ 358 (0)46 92 15 382 

Capture3

Oscar Lundberg

Projektitutkija (Tohtorikoulutettava, Uumaja Yliopisto)
Digitaalinen infrastruktuuri
oscar.lundberg@umu.se
+46 (0)70 66 97 051 (swe/eng)

 

Rantala Oskar

Oskar Rantala

Projektitutkija
Sidosryhmäanalyysit ja markkinaprofiilit
Oskar.J.Rantala@novia.fi

kimmo_koivisto

Kimmo Koivisto

Lehtori, projektitutkija
Sopimustekniikka ja riskien hallinta
Kimmo.Koivisto@novia.fi

Mats Gretland

Mats Gretland

Projektitutkija
Sertifioinnit ja rajaesteet
Mats.Gretland2@novia.fi

tom_lipkin

Tom Lipkin

Lehtori, projektitutkija
Teknisia innovatioita infra-alalta
Tom.Lipkin@novia.fi

Asplund Katrin_4989

Katrin Asplund

Projektitutkija
Koordinointi ja verkkosuunnittelu
Katrin.Asplund@novia.fi

Capture2

Daniel Nylén

Projektipäällikkö (vanhempainvapaa 8/2019 asti)
Digitaalisten konseptien luominen
daniel.nylen@umu.se